Panevėžio miesto trimetės (2023-2025) programos projektas: 

 „Badmintono aukšto meistriškumo lygio kėlimas jaunių, jaunučių, jaunimo ir suaugusiųjų grupėse. 

Programos projekto tikslas 

Išugdyti Lietuvos badmintono rinktinės narį, plėtoti ir populiarinti badmintoną Panevėžio mieste, panaudojant jį kaip fizinio pasirengimo skatinimo priemonę, sveikatos stiprinimo, poilsio bei laisvalaikio praleidimo priemonę. Garsinti Panevėžio miesto vardą Lietuvoje ir užsienyje. 

Trumpas 3 metų programos projekto pristatymas

Šiame trumpame 3 metų programos projekto pristatyme aptariama Panevėžio Badmintono klubo iniciatyva, kuri siekia užtikrinti vaikų ir suaugusiųjų fizinį lavinimą ir užimtumą Panevėžio mieste.

Projekto idėja: Projekto tikslas yra skatinti badmintono žaidimą, ugdant jaunąją kartą ir kurdami badmintono profesionalų kartą, kurie galėtų atstovauti Panevėžį Europos ir Pasaulio čempionatuose. Taip pat siekiama suteikti aukšto meistriškumo sportininkams daugiau galimybių dalyvauti tarptautinėse varžybose, Lietuvos taurėse ir treniruočių stovyklose.

Tikslinė auditorija: Projekto tikslinė auditorija yra vaikai ir suaugusieji Panevėžio mieste. Šiuo metu klubas turi jau 120 narių, iš kurių 76 suaugusieji ir 54 vaikai.

Dalyviai: Dalyviai yra Panevėžio Badmintono klubo nariai, taip pat gali būti įtraukti ir nauji nariai, kurie bus pritraukti per sporto projektus su mokyklomis ir mokytojų supažindinimą su badmintono sporto šaka.

Projekto veiklų vieta: Projekto veiklos vyks Panevėžio mieste. Badmintono klubas organizuos oficialias varžybas Panevėžio KKSC rankinio sporto salėje, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav.

Trukmė: Projekto trukmė yra 3 metai.

Programos pobūdis: Programa skirs didelį dėmesį badmintono žaidimo mokymui vaikams ir jaunimui, kuriant komandinio darbo įgūdžius per žaidimų formą, sąžiningą individualių tikslų siekimą ir emocijų valdymą. Suaugusiems teiks galimybes skatinti fizinį aktyvumą bei lavinti loginį ir strateginį mąstymą.

Pagrindinis programos rezultatas: Pagrindinis programos rezultatas yra aukšto meistriškumo sportininkų treniruočių kokybės didinimas, didesnės galimybės dalyvauti varžybose Lietuvoje ir Europoje bei mažesnės vaikų užimtumo problemos Panevėžio mieste.